Ustronie Morskie tanie noclegi kwatery pokoje blisko morza | Deutsch   Tanie kwatery prywatne w Ustroniu Morskim | English
Kwatery Ustronie Morskie | Pod Dmuchawcem - Ikony

Pod Dmuchawcem
ul. Wojska Polskiego 2
78-111 Ustronie Morskie

Telefon: 501 744 918 (8:00 - 21:00)
E-mail: noclegi@pod-dmuchawcem.pl

Tanie noclegi kwatery pokoje w Ustroniu Morskim - Bezprzewodowy Internet Wi-Fi

Ustronie Morskie - Tanie noclegi i wczasy nad morzem

Ustronie Morskie noclegi blisko morza

Wczasy rodzinne w Ustroniu Morskim

Czy może być coś przyjemniejszego, niż wspólny wypoczynek całej rodziny? A jeśli rodzinne wczasy, to koniecznie nad morzem! Słońce, gorący piasek, morskie kąpiele i wieczorne spacery są marzeniem wielu rodzin przemęczonych pracą, nauką czy codziennymi zajęciami. Gdy w skład rodziny wchodzą również najmłodsze pociechy, to niezbędnym warunkiem udanych wakacji mogą okazać się noclegi blisko morza, plac zabaw i duży teren rekreacyjny. Nie ma chyba bowiem rodziny mieszkającej w wielkomiejskiej aglomeracji, nierzadko w osiedlowym bloku, która chciałaby wypoczywać w równie mało przestronnym i mało przyjaznym otoczeniu.

Pokoje Gościnne “Pod Dmuchawcem” w Ustroniu Morskim są propozycją dla tych, którzy cenią bliskość plaży, komfort kwater i przestrzeń do wypoczynku. Niewielka odległość od morza (również od marketu i centrum miejscowości), ogrodzony i bezpieczny teren, duży plac zabaw dla milusińskich, oświetlone boisko do piłki siatkowej i badmintona, grill ogrodowy z altaną, przestronne i dobrze wyposażone pokoje, a także wysokie rabaty dla dzieci sprawiają, że ośrodek chętnie wybierany jest na miejsce rodzinnego wypoczynku. Tutaj nikt nie powinien się nudzić. Zapraszamy na niezapomniane wczasy rodzinne nad naszym morzem!